.

.

2 5/8-12 UN Thread Plug Gage 2b Go Nogo калибриран брод со испорака на FedEx за 4 дена

2 5/8-12 UN Thread Plug Gage 2b Go Nogo калибриран брод со испорака на FedEx за 4 дена

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

2 5/8-12 gage на приклучокот на низата на UN Класа на вклопување : 2Б вклучувајќи и Го Ного. Сосема нов стандард : ASME B1.2 T = Go Z = Nogo RH (десна рака). Стил : Taperlock, двојни краеви со рачката. Ние ќе испратиме преку испорака на Fed Ex за 4 дена, клиентите можат да добијат стока за 4 дена. Секој сет од 2 5/8-12 ООН на конец на нишки 100% калибриран со обезбедување на квалитет во нашата фабрика. Ако на клиентите им е потребен сертификат за калибрација на долги формулари, можеме да го испратиме до професионалната лабораторија за тестирање на трети страни ISO17025 акредитиран за да се добие. Потребна е дополнителна такса од УСД по сет. Секоја сет, вклучително и Go Nogo. Ние ќе испратиме стока со DHL, Fed Ex или UPS -от. Клиентите можат да очекуваат стока во брзо време. Како премногу предмети на залиха, не сме сликале еден по еден, сликата се покажала само за повикување.

Параметри на производот

Слична стока