.

.

Свадба Торта нож &засилувач; Сет Сервер, Персоналните Дијамант Торта Сечење Сет, Злато Невестински Сервирање Во Собата, Врежани Пита Пита Сервер Пица Машина, Quinceanera

Свадба Торта нож &засилувач; Сет Сервер, Персоналните Дијамант Торта Сечење Сет, Злато Невестински Сервирање Во Собата, Врежани Пита

DEN 353.60

Пристапност
Залиха

#НЕГУВАН СПОМЕН : како прва заедничка задача на младенците, сечењето торта е еден од највозбудливите фотографирани моменти Додадете повеќе елеганција на вашата церемонија со овој луксузен, убав и персонализиран комплет нож за торта и сервер. Комплетот за сечење торта е одличен свадбен спомен што можете да го негувате во годините што доаѓаат. ●КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Со дијамантска рачка, завршна обработка на огледало, долг дострел и елегантна шема, комплетот за сервирање торта ќе создаде траен впечаток за вашите пријатели и семејство. Без разлика дали имате стилска свадба или традиционална свадба, овој комплет нож за торта совршено одговара. ●ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК : Ништо не може да биде попромислен подарок од прекрасен, висококвалитетен, персонализиран комплет за сечење торта. Машината за торта и серверот исто така прават одличен подарок за славење родендени, годишнини, квинкеанера, невестински туш или празнични забави. €ШИРОКО ПРИМЕНА : комплетот за секачи за колачи е изработен од комбинација на премиум производи - површина за сечење од нерѓосувачки челик и акрилни рачки украсени со пенливи светки. Тој е цврст и изгледа неверојатно. Покрај сечењето свадбена торта, серверот е совршен за сервирање пита, креп или други десерти. Тоа е неопходност на животот!. ●ПЕРСОНАЛИЗИРАНО ГРАВИРАЊЕ : ние обезбедуваме златен / сребрен нож за свадбена торта и сервер поставени во различни дизајни врежани по нарачка. Изберете оној што ви се допаѓа! Ако имате сопствен дизајн, би сакал да го прилагодам за вас.

Параметри на производот

Слична стока