.

.

АИВС Клеј Мит, Фино Одделение Глина Бар Мит Површина Подготовка Ракавица Заврши Глина Бар Мит Миење Мит Глина Гума Мит За Автоматско Детализирање Глина Бар Алтерна

АИВС Клеј Мит, Фино Одделение Глина Бар Мит Површина Подготовка Ракавица Заврши Глина Бар Мит Миење Мит Глина Гума Мит За Автоматско Детализирање

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

●ОГРОМЕН ЗАШТЕДУВАЧ НА ВРЕМЕ И ТРУД : Глинената Ракавица НА АИВ ви овозможува да го глинете целиот автомобил во дел од времето што би го одзела традиционалната глинена лента Нормално, ви го намалува времето на глинење на два часа на околу 45 минути и спречува абење на рамената, лактите, рацете и рацете. ●ОДЛИЧНА ДЕТЕРГЕНТНОСТ : кога користите Ракавица Од Глина АИВ за детализирање и полирање на вашиот автомобил, може брзо да ја отстрани површинската нечистотија (како што се обилна оксидација, дамки од обилна дождовна вода, црн прав, лесна ' рѓа, прашина од сопирачките, полен, ефектите од кисел дожд и сок од дрвја итн.) од вашиот автомобил и остава свиленкаста мазна боја. ①ДОЛГО ВРЕМЕ на ТРАЕЊЕ : висококвалитетните материјали (моја и микрофибер) му обезбедуваат на глинената ракавица голема издржливост и лепливост, што обезбедува глинената ракавица да трае 5-6 пати подолго од традиционалната глинена лента.Оваа глинена технологија може да се исчисти со вода и повторно да се користи повеќе пати на повеќе возила. Поголемата површина на ракавицата овозможува побрза употреба. Дизајнот на ракавицата се вклопува цврсто на вашата рака за да спречи паѓање на земја. ●БЕЗ ГРЕБНАТИНИ : Глинената Ракавица АИВС се однесува на автомобили кои со која било боја и никогаш нема да остават гребнатини на површината. €Кавга Слободен : ние обезбеди 30-ден гаранција без прашање! Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви понудиме задоволителни решенија. Верувај ни, нема да те изневериме!. ●ОГРОМЕН ЗАШТЕДУВАЧ НА ВРЕМЕ И ТРУД : Глинената Ракавица НА АИВ ви овозможува да го глинете целиот автомобил во дел од времето што би го одзела традиционалната глинена лента. Нормално, ви го намалува времето на глинење на два часа на околу 45 минути и спречува абење на рамената, лактите, рацете и рацете. ●ОДЛИЧНА ДЕТЕРГЕНТНОСТ : кога користите Ракавица Од Глина АИВ за детализирање и полирање на вашиот автомобил, може брзо да ја отстрани површинската нечистотија (како што се обилна оксидација, дамки од обилна дождовна вода, црн прав, лесна ' рѓа, прашина од сопирачките, полен, ефектите од кисел дожд и сок од дрвја итн.) од вашиот автомобил и остава свиленкаста мазна боја. ①ДОЛГО ВРЕМЕ на ТРАЕЊЕ : висококвалитетните материјали (моја и микрофибер) му обезбедуваат на глинената ракавица голема издржливост и лепливост, што обезбедува глинената ракавица да трае 5-6 пати подолго од традиционалната глинена лента.Оваа глинена технологија може да се исчисти со вода и повторно да се користи повеќе пати на повеќе возила. Поголемата површина на ракавицата овозможува побрза употреба. Дизајнот на ракавицата се вклопува цврсто на вашата рака за да спречи паѓање на земја. ●БЕЗ ГРЕБНАТИНИ : Глинената Ракавица АИВС се однесува на автомобили кои со која било боја и никогаш нема да остават гребнатини на површината. €Кавга Слободен : ние обезбеди 30-ден гаранција без прашање! Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Параметри на производот

Слична стока