.

.

БЕСТОЈАРД 4 Комплети Животински Роденден Цвет Животински Декор Торта Украсување Спирала Вметнете Картичка Хартија

БЕСТОЈАРД 4 Комплети Животински Роденден Цвет Животински Декор Торта Украсување Спирала Вметнете Картичка Хартија

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

ТОРТА ДЕКОР ?ТРОПСКА ТИКИ ТЕМАТСКА ДЕКОРАЦИЈА ; транспаренти За Роденден На Животни и лисја, уникатни и живи, ве прават роденденска забава незаборавна и незаборавна Хавајски Партија Распоред Банери Тропски Палма Остава Хартија Банер Цртан Филм Животните Кактус Ананас Банер Партија Виси Банер. ЖИВОТИНСКИ ДЕКОР ?ФОТО РЕКВИЗИТ ЗА ЗАБАВА НА ПЛАЖА ; можете да користите роденденски транспарент со тематика на животни и лисја за да ја декорирате роденденската забава на вашите деца или крштевањето на бебето. Совршен избор за декорација за забави, создадете добра атмосфера за забава. Изработен од премиум материјал, може да се чува и многу пати. ТОРТА УКРАСУВАЊЕ можете да ги декорирате банерот и балоните на ѕидови, прозорци, врати, трпезариски маси и каде што сакате. АЛОХА ПАРТИЈА БАНЕР среќна атмосфера за деца лист и животински тема роденден со овие партија декорација. ДЕКОР ЗА РОДЕНДЕН на ЖИВОТНИ можете да користите роденденски транспарент со тематика на животни и лисја за да ја декорирате роденденската забава на вашето дете или крштевањето на бебето. Пакет Листа 4 х Сет На Партиски Банери Карактеристики-Материјал : Хартија-Боја : Како Што Е Прикажано животно роденден банер-Забелешка : Треба да се соберат од Страна На Купувачот Симпатична Банер. - Големина : 14, 00Х12, 50Х0, 10см/5, 50Х4, 91Х0 смешни животински партија декор. - Транспаренти за роденден на животни и лисја, уникатни и живи, ве прават роденденска забава незаборавни и незаборавни материјали за забави. - Уникатна позадина за роденденска забава за да го прославите вашиот роденден, додавајќи атмосфера на транспарентот за роденденска тема.

Параметри на производот

Слична стока