.

.

PXTIDY Подарок Ома Подарок Баба Подарок Ви Благодариме Што Сте Мојата Козметичка Торба Ома Смешна Чанта За Шминка За Баба Најдобра Ома Некогаш Мема Нана Подарок

PXTIDY Подарок Ома Подарок Баба Подарок Ви Благодариме Што Сте Мојата Козметичка Торба Ома Смешна Чанта За Шминка За Баба Најдобра Ома Некогаш

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Двострано печатење : со предните и задните обрасци на чантата, за да се обезбедат висококвалитетни слики кои ќе останат живописни при секојдневна употреба ОМА знам дека ме сакаш уште од моето раѓање. Но, јас те сакав целиот мој живот, ви БЛАГОДАРАМ што сте моја Ома, Ако имав поинаква Ома, ќе ја удрив во лице и ќе те најдам. Ома баба подарок, Најдобар Ома Подарок. Роденденски Подароци За Денот на Благодарноста За Баба од Внуци : уникатен подарок што ја смее вашата баба и се чувствува топло. Најдобар подарок Ома Некогаш, Подарок За Денот На Бабата И Дедото За Баба Нана Џиџи Ома Греми мими. Баба патна торба, Божиќен Роденденски Подарок За Подарок За Денот На Мајката На Баба. Одличен Подарок за баба мајка, мајка, пријателка,мама, баба, сопруга, баба, бог мајка, џиџи, нана,мими,гага, нона, мама, нене, семејство, тетка. #ТОРБА ЗА ШМИНКА : Празна козметичка кеса со принт "ВИ БЛАГОДАРАМ што сте моја Ома, да имав поинаква Ома, ќе ја удрив во лице и ќе те најдев",смешна Ома торба За Ома која најмногу те сака,Изрази ја својата љубов и срце кон неа, таа ќе знае колку зависиш од неа, најдобриот подарок За Ома.Двострано печатено, за да се обезбедат висококвалитетни слики кои ќе останат живописни со секојдневна употреба. ●МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетно платно,еколошки материјал, издржлив, убав, удобен и практичен. €ДИМЕНЗИИ : 9 "W x 7" H, добра големина за патување сочинуваат торба.Патентот Со Анти-лизгачка Структура, патентот има Структура за заклучување што спречува лизгање, прво мора да се движите нагоре, а потоа да го повлечете на страна. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : оваа симпатична козметичка торба за шминка може да се користи како торба за шминка, футрола за патување, чанта, торбичка, организатор.Совршени за патување, овие торбички за шминка не само што можат да се полнат со козметика, туку можат да послужат како секојдневна торба за вашите слушалки, мобилен телефон,картички, очила за сонце и клучеви.ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. €ОДЛИЧНИ ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ : Идеален За љубителите на шминка,потрагата по мода и убавина е секојдневниот живот на секоја жена.овие трендовски козметички футроли прават одлични подароци за Денот На Вљубените, Денот На Мајката,Одмор,Викенд, Моминска Вечер, Дипломирање, Одмор, за деверуши,најдобри, пријатели и семејство!. #ТОРБА ЗА ШМИНКА : Празна козметичка кеса со принт "ВИ БЛАГОДАРАМ што сте моја Ома, да имав поинаква Ома, ќе ја удрив во лице и ќе те најдев",смешна Ома торба За Ома која најмногу те сака,Изрази ја својата љубов и срце кон неа, таа ќе знае колку зависиш од неа, најдобриот подарок За Ома.

Параметри на производот

Слична стока