.

.

QWZYP Акрилна Козметичка Кутија За Складирање Држач За Четки За Шминка Организатор Кармин Молив За Веѓи Бања За Складирање Дисплеј Стојат Дијамант

QWZYP Акрилна Козметичка Кутија За Складирање Држач За Четки За Шминка Организатор Кармин Молив За Веѓи Бања За Складирање Дисплеј Стојат

DEN 2419.20

Пристапност
Залиха

Кутијата за складирање на акрилни четки за четки за шминка во форма на 3 слот може совршено да ги прикаже вашите основни алатки за шминка Совршената големина заштедува повеќе простор. Дизајнот со 3 слотови, исто така, ги прави вашите четки и влошки лесни за пристап. Повеќекратна употреба : завршување на различни форми и големини на четки за шминка, лагер за усни/ајлајнер, сјај за усни, руменило, додатоци за коса, лак, пенкало, лосион, парфем, накит, памучни брисеви итн. Прекрасниот организатор на работната површина ги одржува вашите работи во ред, чисти и уредни. Совршен подарок за себе или за пријател. Кутијата за складирање на акрилни четки за четки за шминка во форма на 3 слот може совршено да ги прикаже вашите основни алатки за шминка. Совршената големина заштедува повеќе простор. Дизајнот со 3 слотови, исто така, ги прави вашите четки и влошки лесни за пристап. Повеќекратна употреба : завршување на различни форми и големини на четки за шминка, лагер за усни/ајлајнер, сјај за усни, руменило, додатоци за коса, лак, пенкало, лосион, парфем, накит, памучни брисеви итн. Прекрасниот организатор на работната површина ги одржува вашите работи во ред, чисти и уредни. Совршен подарок за себе или за пријател. Кутијата за складирање на акрилни четки за четки за шминка во форма на 3 слот може совршено да ги прикаже вашите основни алатки за шминка.

Параметри на производот

Слична стока