.

.

Jbern 24v AC/DC Адаптер за Црна Декер 90592362-02 90592362-01 90592365-03 90592365-04 ETPCA-P180021U3 18v Волти 18v Nicd Слајд Тип Вежба Возачот B&засилувач;D BD 24VDC 210ma Батерија полнач w/5.5 Mm Совет

Jbern 24v AC/DC Адаптер за Црна Декер 90592362-02 90592362-01 90592365-03 90592365-04 ETPCA-P180021U3 18v Волти 18v Nicd Слајд

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

②Спецификации за напојување : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ Е компатибилен Со : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во титулата. ●Сертифициран q : сите наши производи се Ce Fcc Ro HS одобрени со прекумерна напонска,прекумерна струја,прекумерно оптоварување,заштита од краток спој.Секој производ се подложува на 48-часовен тест за стареење. ●Најдобра Услуга : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Jbern 24v AC/DC Адаптер за Црна Декер 90592362-02 90592362-01 90592365-03 90592365-04 ETPCA-P180021 U3 18v Волти 18v Nicd Слајд Тип Вежба Возачот B&D BD 24 VDC 210ma Батерија полнач w/5. ②Спецификации за напојување : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. Е компатибилен Со : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во титулата. ●Сертифициран q : сите наши производи се Ce Fcc Ro HS одобрени со прекумерна напонска,прекумерна струја,прекумерно оптоварување,заштита од краток спој.Секој производ се подложува на 48-часовен тест за стареење. ●Најдобра Услуга : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања.

Параметри на производот

Слична стока