.

.

Пионер AVH-241ex 6.2 Отпорен Екран На Допир, Alexa Кога Е Поврзан Со Апликацијата Пионер Vozsis, Bluetooth, Резервна Камера Подготвен-Дигитален Медиумски Приемник

Пионер AVH-241ex 6.2 Отпорен Екран На Допир, Alexa Кога Е Поврзан Со Апликацијата Пионер Vozsis, Bluetooth, Резервна Камера Подготвен-Дигитален

DEN 3519.84

Пристапност
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот.2 " Отпорен Екран На Допир. Вградена алекса кога Е Поврзана со Апликацијата Пионер Возис. Паметен Телефон Компатибилен. Резервната Камера Е Подготвена. Двд приемник со фиксен 6.2" монитор на екран на допир (10а осигурувач). Двд приемник со фиксен 6.2" монитор на екран на допир (10а осигурувач).2 " капацитивен дигитален медиумски приемник со екран на допир дизајниран да ја подобри забавата и поврзаноста во возилото со вашиот паметен телефон. Уживајте во карактеристики како што се вграден bluetooth® за повик без раце и аудио стриминг. Аудио / видео репродукција ОД USB. Безбедносни карактеристики како што се резервна камера подготвена и многу повеќе.

Параметри на производот

Слична стока