.

.

Акро-Милс 30230 Акробини Пластична Канта За Складирање Виси Редење Контејнери,, Јасно, &засилувач; 40230 Должина Пластични Делител, Црна,

Акро-Милс 30230 Акробини Пластична Канта За Складирање Виси Редење Контејнери,, Јасно, &засилувач; 40230 Должина Пластични Делител,

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Производ 1 : ДИМЕНЗИИ НА КОРПА За СКЛАДИРАЊЕ - Надвор (10-7/8-Инчен х 5-1/2-инчен х 5-Инчен), Внатре (10-1/4-Инчен х 4-3/8-инчен х 4-3/4-Инчен) - Случај од 12 Производ 1 : ТЕШКИ-Овие канти за складирање се направени со едноделна пластична конструкција со индустриска цврстина и се отпорни на ' рѓа, вода и корозија. Производ 1 : ОДЛИЧНО За-Организирање училници, гаража, игралишта, мало складирање играчки, простории за снабдување во болница и многу повеќе – до рејтинг на носивост од 30 килограми. Производ 1 : ОРГАНИЗИРАЈТЕ ГО ВАШИОТ ПЛАКАР-Освежете ја гардеробата и складирањето на плакарот со Акробини; идеални канти за организација на плакарот и складирање облека, со функционалност на редење за да заштедите простор. Производ 2 : ИЗДРЖЛИВ-Изработен од полимери од индустриско одделение. Производ 2 : ЕФИКАСНО-чувајте ги предметите одделени во корпа за отпадоци; секој Акробин прифаќа 3 разделувачи. Производ 2 : безбедни-Издржливи пластични разделувачи безбедно се вклопуваат во кантите. Производ 2 : ОДЛИЧНО за Одвојување навртки, завртки и завртки, училишни и канцелариски материјали, занаетчиски, шиење и уметнички додатоци, медицински материјали и многу повеќе. Производ 1 : ДИМЕНЗИИ НА КОРПА За СКЛАДИРАЊЕ - Надвор (10-7/8-Инчен х 5-1/2-инчен х 5-Инчен), Внатре (10-1/4-Инчен х 4-3/8-инчен х 4-3/4-Инчен) - Случај од 12. Производ 1 : ТЕШКИ-Овие канти за складирање се направени со едноделна пластична конструкција со индустриска цврстина и се отпорни на ' рѓа, вода и корозија. Производ 1 : ОДЛИЧНО За-Организирање училници, гаража, игралишта, мало складирање играчки, простории за снабдување во болница и многу повеќе – до рејтинг на носивост од 30 килограми. Производ 1 : ОРГАНИЗИРАЈТЕ ГО ВАШИОТ ПЛАКАР-Освежете ја гардеробата и складирањето на плакарот со Акробини; идеални канти за организација на плакарот и складирање облека, со функционалност на редење за да заштедите простор. Производ 2 : ИЗДРЖЛИВ-Изработен од полимери од индустриско одделение. Производ 2 : ЕФИКАСНО-чувајте ги предметите одделени во корпа за отпадоци; секој Акробин прифаќа 3 разделувачи. Производ 2 : безбедни-Издржливи пластични разделувачи безбедно се вклопуваат во кантите. Производ 2 : ОДЛИЧНО за Одвојување навртки, завртки и завртки, училишни и канцелариски материјали, занаетчиски, шиење и уметнички додатоци, медицински материјали и многу повеќе. Акро-Милс 30230 Акробини Пластична Корпа За Складирање Висечки Контејнери За Редење, (11-Инчен х 5-Инчен х 5-Инчен), Јасни, (12-Пакет)Тешки Акробини ви помагаат да организирате сѐ, од работна маса во гаража со еден автомобил до магацин полн со делови.

Параметри на производот

Слична стока