.

.

Кејт Спејд Уличен Крем, 0,85 ФУНТИ, Црн

Кејт Спејд Уличен Крем, 0,85 ФУНТИ, Црн

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

една чинија за вечера една чинија за салата. една чинија леб. Коска кина, акцентирана со скапоцена платина. Висина : 3 1/3". Произведено во САД. Коска кина, акцентирана со скапоцена платина. Висина : 3 1/3". Произведено во САД. Белите подигнати "шевови" со црни ленти и платина детали му даваат на Кејт спејд Уличниот Крем на Њујорк Унион софистициран изглед. Ова е шик коска кинески прибор за јадење, совршен за секоја пригода.

Параметри на производот

Слична стока