.

.

ВДББИ Сува И Влажна Правосмукалка За Автомобили Рачна Правосмукалка Авто Правосмукалка За Автомобил

ВДББИ Сува И Влажна Правосмукалка За Автомобили Рачна Правосмукалка Авто Правосмукалка За Автомобил

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Големина : 39*11*6СМ. Повод : автомобил, соба, канцеларија, студентски дом, итн. Дизајн : лесен за употреба, супер вшмукување, темелно чистење. Карактеристики : бионичка форма, рационализиран дизајн, убав и компактен, лесен за носење. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ.Големина : 39*11*6СМ.Повод : автомобил, соба, канцеларија, студентски дом, итн.Дизајн : лесен за употреба, супер вшмукување, темелно чистење.Карактеристики : Бионичка форма, рационализиран дизајн, убав и компактен, лесен за носење име : правосмукалка За Автомобили намена : чистење на возилото боја : црвено напојување : напон за работа со цигари : Само 12v (24 V не е поддржан)номинална моќност : 120wpower кабел : 5 MWeight : 0,8 KGNote : Лесното снимање И различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската нешто. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.

Параметри на производот

Слична стока