.

.

Пластични Рецепт Вијали/Шишиња 1000 пакет w/Капи Поголем 13 Драм Големина-Фармацевтска Оценка-Оние Што Ги Продаваме Во Аптеки, Лекари, Болници И Лаборатории

Пластични Рецепт Вијали/Шишиња 1000 пакет w/Капи Поголем 13 Драм Големина-Фармацевтска Оценка-Оние Што Ги Продаваме Во Аптеки, Лекари,

DEN 1550.40

Пристапност
Залиха

Одлично за чување мали предмети, накит, завртки, зачини Силна, јасна килибарна боја комплетна со капачиња отпорни на деца. Димензиите се 2,5 "високи и 1,25" во дијаметар. Сосема нов, без остатоци од лекови, најдобар квалитет на располагање. Поголемата Големина од 13 Драми Има Многу Повеќе-околу големината на батеријата "Д". Пакет од 1000 прекрасни јасни ампули/шишиња со лекови со големина на килибар со големина од 13 драми, комплетирани со капачиња отпорни на деца отпорни на притискање. Илјадници намени, од складирање накит, до навртки и завртки, завртки, штипки, зачини и многу повеќе. Постојат ампули со врвен квалитет и вредат мала разлика во цената од другите. Нашата репутација го покажува тоа. Продаваме и преку помалата (потенка) големина од 8 Драми, приближно со големина и ширина на батеријата "Ц" само малку повисока.

Параметри на производот

Слична стока