.

.

SAMSUNG Galaxy Z Fold3 5G SM-F9260 12g/512g Фабрика Отклучена Меѓународна Верзија-Сребрена

SAMSUNG Galaxy Z Fold3 5G SM-F9260 12g/512g Фабрика Отклучена Меѓународна Верзија-Сребрена

DEN 15824.00

Пристапност
Залиха

ЗАБЕЛЕШКА : Меѓународна Верзија Овој уред ќе работи со даватели на услуги НА GSM КАКО AT&T, T-Mobile, Metro PCS и повеќето други даватели на услуги НА GSM. Нема да работи со давателите НА услуги НА ЦДМА, Како Што се Веризон, Американски Мобилен, Спринт или други даватели на услуги НА ЦДМА. Проверете ја компатибилноста на уредот со давателот на вашиот мобилен телефон пред да ја нарачате. Складирање : 512 GB 12 GB RAM МЕМОРИЈА.6 " Преклопен Динамичен АМОЛЕД 2Х, Екран На Капакот : Динамичен АМОЛЕД 2Х. Платформа : Андроид 11, ЕДЕН ИНТЕРФЕЈС 3.1, Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5 G, Адрено 660. Батерија : Ли-по 4400 мах, не-отстранлив. ЗАБЕЛЕШКА : Меѓународна Верзија. Овој уред ќе работи со даватели на услуги НА GSM КАКО AT&T, T-Mobile, Metro PCS и повеќето други даватели на услуги НА GSM. Нема да работи со давателите НА услуги НА ЦДМА, Како Што се Веризон, Американски Мобилен, Спринт или други даватели на услуги НА ЦДМА. Проверете ја компатибилноста на уредот со давателот на вашиот мобилен телефон пред да ја нарачате.

Параметри на производот

Слична стока