.

.

Панкси Простор Џем Партија Украси, 7 парчиња Саќе Централни парчиња За Простор Џем Партија Материјали, Двострани Маса Декор Кошарка Партија Фаворити, Фото Кабина Р?

Панкси Простор Џем Партија Украси, 7 парчиња Саќе Централни парчиња За Простор Џем Партија Материјали, Двострани Маса Декор Кошарка

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

●Дизајн на вселенски Џем● Карактери За Вселенски Џем Печатење и живописни бои на нашиот сет за центри Од саќе за забави ќе создадат најславна атмосфера за вас и вашите гости Со својот стилски дизајн и слатки ликови, сигурно ќе биде хит и кај децата и кај возрасните!. ①Широко Користете Ја Оваа Табела За Вселенски Џем, комплет За Центри За Саќе за различни прилики, како Што Се украси за роденденски забави со Тематски Џем Во Вселената, туш за бебиња, роденден за деца, забава за момчиња, забава за девојки, кошаркарска забава, декорација на соба или која било семејна забавна забава. ●Одличен Материјал● овие шарени украси за маса За Тематски Џем во Вселената се направени од дебели картички, користејќи високотехнолошко дигитално печатење, со обрасци од двете страни, кои се безбедни и нетоксични. Тие се беспрекорни, издржливи, лесни, без избледување и безбедни за употреба за деца. ●Лесен За Употреба ● само откинете ја налепницата со точки за лепак на задниот дел од саќето, расклопете го саќе и залепете ја шемата со картон, можете да добиете симпатична декорација на саќе!. ●100% Задоволство● Ако вашата нарачка не ве возбуди или воодушеви целосно, кликнете на копчето "контакт со продавачот" на вашата сметка за да ни испратите е-пошта, ние ќе го направиме правилно со размена или враќање на кавга што е можно поскоро. ●Дизајн на вселенски Џем● Карактери За Вселенски Џем Печатење и живописни бои на нашиот сет за центри Од саќе за забави ќе создадат најславна атмосфера за вас и вашите гости. Со својот стилски дизајн и слатки ликови, сигурно ќе биде хит и кај децата и кај возрасните!. ①Широко Користете Ја Оваа Табела За Вселенски Џем, комплет За Центри За Саќе за различни прилики, како Што Се украси за роденденски забави со Тематски Џем Во Вселената, туш за бебиња, роденден за деца, забава за момчиња, забава за девојки, кошаркарска забава, декорација на соба или која било семејна забавна забава.

Параметри на производот

Слична стока