.

.

ВИКАСКИ Орнаменти 5 парчиња Креативен Висечки Приврзок Атрактивен Висечки Приврзок Сам Исклучителен Рачно Изработен Облик На Животно Висечки Приврзок За Деца Дом

ВИКАСКИ Орнаменти 5 парчиња Креативен Висечки Приврзок Атрактивен Висечки Приврзок Сам Исклучителен Рачно Изработен Облик На Животно Висечки

DEN 153.44

Пристапност
Залиха

Тоа може да ве натера вас и вашето дете целосно да се чувствувате забавно да правите уметност заедно, што е вашето расположение Родителите и децата можат да го сторат тоа заедно за да ги зголемат односите родител - дете. Ова е рачно изработен приврзок кој може да ги подобри вашите деца практични и размислувачки вештини. Изработен од дрвен материјал, многу безбеден за употреба за деца. добар приврзок за украсување на домот, може да се постави насекаде, како што се ѕидови, врати, прозорци. Опис сакате слободното време на вашето дете да се исполни? сакате вашето дете да се држи настрана од искушението на електрониката? Ова е рачно изработен приврзок што може да ги подобри рацете и вештините за размислување на вашето дете. Родителите и децата можат да го сторат тоа заедно за да ги зголемат односите родител дете. Карактеристики Боја : Шарени. Материјал : Дрва. Големина : 9х10х0. Изработен од дрвен материјал, многу безбеден за употреба за деца.

Параметри на производот

Слична стока