.

.

Подводни школки патувања за накит кутија Пу кожа мал накит куќиште преносен прстен приврзок обетки за складирање на ѓердан кутии за складирање на ѓердан

Подводни школки патувања за накит кутија Пу кожа мал накит куќиште преносен прстен приврзок обетки за складирање на ѓердан кутии

DEN 383.84

Пристапност
Залиха

Материјал со висок квалитет - изработен од надворешноста на кожа PU и висококвалитетен ентериер Големина на патувањето - 3,9*3,9*2inch/10*10*5cm, оваа кутија за накит може лесно да се носи во чантите или во вашиот багаж. Дизајн на кука : кутијата за накит со куки може да складира ѓердани, нараквици и долги обетки; Партициите се одвоени, бесплатни партиции и флексибилно складирање. Добар подарок : Совршен за подарок за Денот на вineубените, подарок за роденден, подарок за Денот на мајката, Божиќен подарок, подарок за Денот на благодарноста и подарок за годишнина за девојчиња и жени. По услугата за продажба : Ако имате какви било прашања во врска со нашата мултифункционална и практична кутија за накит, можете да контактирате со нас преку е -пошта во секое време и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Материјал со висок квалитет - изработен од надворешноста на кожа PU и висококвалитетен ентериер. Големина на патувањето - 3,9*3,9*2inch/10*10*5cm, оваа кутија за накит може лесно да се носи во чантите или во вашиот багаж. Дизајн на кука : кутијата за накит со куки може да складира ѓердани, нараквици и долги обетки; Партициите се одвоени, бесплатни партиции и флексибилно складирање.

Параметри на производот

Слична стока