.

.

Амбесон Љубов Подлога Сет од 4, Птици Летање Гулаби Симбол На Мирот Во Романтичен Контекст Позадина На Сончеви Зраци, Квадратни Дрвени Подлоги За Сјај, Стандардна Г?

Амбесон Љубов Подлога Сет од 4, Птици Летање Гулаби Симбол На Мирот Во Романтичен Контекст Позадина На Сончеви Зраци, Квадратни Дрвени Подлоги

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот Комплет за подлога од 4 за топли и ладни пијалоци-3,5 инчи х 3,5 инчи и Дебелина од 5 мм. Овие не се капаци за горилници на шпоретот. Заштитете го вашиот мебел со нелизгачка тврда подлога. Доволно издржлив и за внатрешни и за надворешни работи. Карактеристики живописни бои и јасна слика. Без избледување-Без бои што му штетат на здравјето на вашето семејство. Печатени со најсовремена технологија за дигитално печатење. Увезени Или Произведени во САД.

Параметри на производот

Слична стока