.

.

Притиснете На Ноктите-Дамски Квадратни Лажни Нокти Со Лепак За Нокти, Сјајни Лажни Нокти Целосно Покритие Акрилни Нокти Стап На Ноктите во 10 Големини-24 ПАРЧИЊА Мек

Притиснете На Ноктите-Дамски Квадратни Лажни Нокти Со Лепак За Нокти, Сјајни Лажни Нокти Целосно Покритие Акрилни Нокти Стап На

DEN 127.84

Пристапност
Залиха

?БЕЗБЕДЕН И ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ-францускиот печат на ноктите е изработен од акрилен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, без лесно кршење Лесни за нанесување и отстранување, Нашите Нокти За Притискање се совршени за оние кои сакаат маникир без врева.земете нокти слични на салони за помалку од 5 минути!. ?Лесна Употреба-Прво изберете ја вистинската големина, исчистете ги и подгответе ги вашите природни нокти пред да нанесете нокти за притискање. Ова вклучува брусење и тампонирање на ноктите, туркање на кутикулите назад.Веднаш трансформирајте ги ноктите со нашиот Француски Плоштад Притиснете На Ноктите, не е потребен состанок во салонот. ?Повеќекратна Големина-дамски печат на ноктите вкупно 24 парчиња, 10 различни големини на нокти, бесплатни ленти може да се исечат на која било големина што ви се допаѓа.Кратката Квадратна форма додава допир на елеганција на вашиот секојдневен изглед, без да ја жртвувате удобноста. ?Применливи Прилики-добијте притискање на ноктите во стил на салон за неколку минути со нашиот печат на комплет за нокти како совршен подарок за девојки, сопруги, пријатели и најблиски.

Параметри на производот

Слична стока