.

.

Хоје Кокпол Погоден За iPhone 13 Pro Max Мобилен Телефон Јапонски Дизајн На Аниме Шема Кристално Јасен Случај, Четири Агли Заштитно Куќиште Отпорно На Удари Мажи И Жени

Хоје Кокпол Погоден За iPhone 13 Pro Max Мобилен Телефон Јапонски Дизајн На Аниме Шема Кристално Јасен Случај, Четири Агли Заштитно Куќиште

DEN 166.08

Пристапност
Залиха

#Напредно Печатење : Уникатна Шема И Висококвалитетен Ефект На Слика, Направете Го Вашиот Iphone 13 Pro Max Случај Повеќе Карактеристичен Совршен Дизајн : Прецизните Исечоци Ви Овозможуваат Целосен Пристап До Сите Порти На Камери И Копчиња. Нема Лесно Да Падне. Не Е Неопходно Да Се Отстрани Домувањето При Полнење.Едноставен Дизајн И Елегантен Случај Прифаќаат Исклучителен Дизајн За Максимална Издржливост. Лесен За Употреба : Мека И Еластична Тпу Мека Обвивка Ви Дава Подобар Стисок, Мазно Чувство И Лесен За Инсталирање И Расклопување.Компатибилен Со Iphone 13 Pro Max 6. ? Добар Подарок За Семејството И Пријателите! Тие Ќе Сакаат Колку Кул Нивните Телефони Изгледаат И Се Чувствуваат!. ?Услуги На Клиентите : Ние Обезбедуваме Секој Клиент Со 80-Дневен Пари Назад И Бесплатна Замена На Услуги. Секое Прашање Ќе Биде Одговорено Во Рок Од 24 Часа. Компатибилни Уреди : Iphone 13 Pro Max 6. Применливи Модели : i Phone 13 Pro Макс Случај Дизајн-6,7 инчи.УНИКАТНИ И СТИЛСКИ МОДЕЛИ : Разновидни слики од кои можете да изберете, моделите со висока дефиниција го прават вашиот iphone 13 pro Max случај карактеристичен и привлечен и никогаш нема да избледи.Заштита од паѓање : Задебелените амортизери на воздушните перничиња на 4 агли обезбедуваат дополнителна заштита за вашиот i Phone 13 Pro max.

Параметри на производот

Слична стока