.

.

Оем Феникс Контакт 3273432, Кон Дистрибуција Терминал Блок 12 Пос Пролет Стегач Лепило/ДИН Железнички 24А

Оем Феникс Контакт 3273432, Кон Дистрибуција Терминал Блок 12 Пос Пролет Стегач Лепило/ДИН Железнички 24А

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 853651 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Дистрибуција Терминал Блок Број На Контакти : 12 Број На Редови : 2 Број На Кола : 6 Метод На Завршување : Пролет Стегач Максимална Струја Рејтинг (А) : 24 Максимална Напон Рејтинг : 450v Минимална Работна Температура (°C) : -35 Максимална Работна Температура (°C) : 105 Тежина На Производот (Г) : 25 ДОЛЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ (ММ) : 31,2 длабочина НА ПРОИЗВОДОТ (мм) : 28,6 висина на производот (Мм) : 22,7 Боја на Куќиштето : Виолетова Монтажа : Лепило|Дин Железница.

Параметри на производот

Слична стока