.

.

Азееда Боксер Куче Лице Дрвена Чаша За Јајца

Азееда Боксер Куче Лице Дрвена Чаша За Јајца

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

50мм широк х 50мм висок Направено од издржливо дрво од бреза. Врежан на едната страна. Држи едно јајце. Миење раце само, не е погодно за машини за миење садови. Оваа чаша со јајца "јајце" ќе го разубави секој појадок. Направена од прекрасно дрво од бреза и врежана од едната страна, оваа чаша со јајца прави одличен подарок. Ве молиме Запомнете : овој производ не е погоден за машина за миење садови. Големина : Ширина : 50мм висина : 50ммдржи едно јајце.

Параметри на производот

Слична стока