.

.

9 4+64GB Android 10 Во Цртичка Автомобил Стерео Радио Одговара За Hyundai Tucson 2014 15 16 17 18 GPS Навигација Главата Единица Carplay Android Авто DSP 4G WiFi Bluetooth

9 4+64GB Android 10 Во Цртичка Автомобил Стерео Радио Одговара За Hyundai Tucson 2014 15 16 17 18 GPS Навигација Главата Единица

DEN 1094.40

Пристапност
Залиха

Вклучена е пластична рамка и ремен за напојување, Приклучок за Ремен и игра, без штета на оригиналниот ремен за автомобил Оперативен Систем : Андроид 10.0, ПРОЦЕСОРОТ : Најновите UIS8581 A Окта-Јадро Кортекстм а55 1.6 GHZ @ 4 GB RAM МЕМОРИЈА (Меморија)+64 GB ROM (Складирање).5 D+IPS QLED екран, 1280*720 HD резолуција на екранот, компатибилен со apple carplay и android auto. Поддршка bluetooth handfree телефонски повик, музика стриминг, изградена во 32band dsp аудио процесор, Изградена ВО 4 G, WIFI, Поддршка Dash dvr камера, ahd rearview камера. Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот паметен андроид телефон, ако вашиот автомобил доаѓа со фабрички засилувач или оем камера, можеби ќе треба различен сет на ремени, ве молиме контактирајте со продавачот, благодарам. Карактеристики : 1) Оперативен Систем : Андроид 10.0, ПРОЦЕСОР : Најнови UIS8581 A Окта-Јадро Кортекстм а55 1.6 GHZ @2 GB RAM МЕМОРИЈА (Меморија)+32 GB ROM (Складирање), Вграден во carplay 3) Поддршка онлајн Мапа / Офлајн мапа претходно инсталирана.

Параметри на производот

Слична стока