.

.

Кабилок 2 парчиња Џогер За Џогер Држач За Ѕид Монтиран На Ѕид Закачалка За Облека Држач За Метла За Монтирање На Ѕид Лепило За Метла Кука За Џогер Полица За Џогер За ?

Кабилок 2 парчиња Џогер За Џогер Држач За Ѕид Монтиран На Ѕид Закачалка За Облека Држач За Метла За Монтирање На Ѕид Лепило За Метла Кука За Џогер

DEN 910.40

Пристапност
Залиха

Организатор На Метла : Фината изработка на нашиот производ ви обезбедува работен век и деликатни детали Без Држач За Метла За Дупчење : Без разлика дали е внатре или на отворено, тешката решетка за џогер ви помага да заштедите простор и е совршена за кујни, плакари, бањи, гаражи, помошни простории, канцеларии и многу повеќе. Самолеплива Закачалка За џогер : изработена од врвен материјал и практична за терминска употреба. Организатор на бања : изработен е од врвен материјал, издржлив и практичен за терминска употреба. Организатор на четка : Оваа клешта за џогер е изработена од висококвалитетен материјал, кој е издржлив, , против паѓање, безбеден и без мирис. Пакет Листа 2 х Лавици Карактеристики-Боја : Зелена, портокалова дозвола-Материјал : Пластични џогер виси-Големина : Околу 10, 40Х9, 50Х5, 00см/4, 09Х3, 73Х1 метла ѕид монтирање. - Заштедува простор за куќата, чувајте го домот чист и нов, направете да ви се допаѓа вашата соба откако ќе го средите Држачот за Висечка Метла За Ѕид. - Погоден за предмети со столбови, како што се џогери, метли, чадори итн домашни основни работи. - Фината изработка на нашиот производ ви обезбедува работен век и деликатни детали спална соба организација.

Параметри на производот

Слична стока