.

.

3дроза статуа На Тики за да го покаже духот на Хаваите и Алоха со даски за сурфање. - Плочки

3дроза статуа На Тики за да го покаже духот на Хаваите и Алоха со даски за сурфање. - Плочки

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1/4 D градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Статуа На Тики за прикажување на духот на Хаваи и Алоха со даски за сурфање. Плочката е одлична за позадина, маса или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Параметри на производот

Слична стока