.

.

Лируксун Т9 Офлајн Пренослив Интелигентен Гласовен Преведувач Повеќејазичен Инстант Преведувач Машина За Преведување Деловни Патувања

Лируксун Т9 Офлајн Пренослив Интелигентен Гласовен Преведувач Повеќејазичен Инстант Преведувач Машина За Преведување Деловни Патувања

DEN 9042.56

Пристапност
Залиха

Пластика + материјал од средна рамка од легура на цинк, дизајн на кружен изглед, удобен стисок, цврст и издржлив и повеќе атмосфера од висока класа Функција за гласовен асистент НА АИ, вашиот личен интелигентен робот обезбедува богати и практични интелигентни гласовни услуги, како што се времето, времето, енциклопедијата за патувања итн. Размислете што сакате и разберете што ви треба. Превод на фотографии : Стандардна камера со висока дефиниција од 5 милиони, професионална ТЕХНОЛОГИЈА за препознавање слики НА OCR и улични знаци Инстант фотографија и инстант превод, разберете ја секоја секунда, држете машина, кул во рака. 1200mah литиумска батерија со високи перформанси, поголем капацитет, помалку проблеми, ја штити матичната плоча безбедна и сигурна, 180 часа долго мирување, 6 часа континуирана употреба, позабавна и мир при излегување. + жариште повеќе методи за вмрежување, брзото вмрежување е едноставно и практично, неограничено во секое време и насекаде. Карактеристики На Производот : 1. + жариште повеќе методи за вмрежување, брзото вмрежување е едноставно и практично, неограничено во секое време и насекаде. Поддршка за превод помеѓу 106 јазици, може да се разбере превод со повеќе национални акценти, така што преводот може да биде точен и лесен за патување во повеќе од 200 земји и региони ширум светот. Брзината на одговор на преводот е побрза, а стапката на семантичка точност на преводот е поголема. 2,8-инчен екран на допир со висока дефиниција, визуелна операција со повеќе допири, дисплеј во реално време, синхронизација на аудио и текст, јасно на прв поглед. Концизен ДИЗАЈН НА ИНТЕРФЕЈС ЗА ИНТЕРФЕЈС, повеќе лесна интеракција и корисничко искуство. Специјален звучник ЗА шуплина НА КУТИЈАТА, ефектот на звучникот е повеќе верност, појасен и попрецизен и има низа за намалување на бучавата со двоен микрофон за да се обезбеди попрецизно внесување и препознавање на гласот, а растојанието за пикап на долги растојанија е 2 метри.

Параметри на производот

Слична стока