.

.

24 парчиња/Кутија Природни француски Лажни Нокти, Комплет За Акрилни Лажни Нокти, Голи розови француски Лажни Нокти Различна Големина За Жени И Девојки

24 парчиња/Кутија Природни француски Лажни Нокти, Комплет За Акрилни Лажни Нокти, Голи розови француски Лажни Нокти Различна Големина

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Ќе добиете 24 парчиња/кутија лажни совети за нокти + лепак, има 12 различни големини, различни големини на акрилни нокти се погодни за повеќето луѓе со различни големини на прсти Нашите производи се направени од меки гелови. Бојата и дизајнот се направени со гел-лакови, а не печатени со мастило. Ние целосно го следиме рачниот процес чекор по чекор од слој од основен слој, гел во боја, шема и син гел. Изгледаат како штотуку да сте завршиле неверојатна работа со уметност за нокти во салонот, но всушност ви требаат само 5 минути дома и можете да добиете прекрасен маникир и тоа е многу евтино. Голи розови и бели француски љубовен дизајн, долг ковчег лажен облик на ноктите, комбинирање на модни елементи со класична форма на боја, изгледа сјајна и привлечна. Откако ќе ги исечете и исчистите природните нокти, изберете лажни нокти со вистинска големина и нанесете го нашиот лепак за нокти, а потоа притиснете на ноктите 10 секунди за да завршите прекрасен маникир.

Параметри на производот

Слична стока