.

.

Розови балони, 100-Пакет, 12-Инчен,Латекс Балони

Розови балони, 100-Пакет, 12-Инчен,Латекс Балони

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Врвен Квалитет : Нашите розови балони се направени од висококвалитетен, еколошки латекс материјал кој е издржлив, без мирис и безбеден за употреба Балоните се дизајнирани да го издржат притисокот на инфлацијата и лесно можат да се полнат со воздух или хелиум. Разноврсна Употреба : Овие розови балони се совршени за различни прилики како што се туширање за бебиња, забави за откривање пол, роденденски забави, невестински тушеви, свадби или некој посебен настан. Можете да ги измешате и усогласите розовите балони со други бои за да создадете уникатни и персонализирани украси за вашата забава. Лесен За Употреба : пакетот вклучува 100 розови балони и 2 ролни розова лента (вкупно 66 стапки) кои го олеснуваат создавањето прекрасни балонски венци или букети. Големината на балоните може да се прилагоди според вашите желби, давајќи ви поголема флексибилност во декорацијата на забавата. Безбедни и Нетоксични : Нашите розови балони се направени од природен латекс материјал, кој е безбеден, нетоксичен и биоразградлив. Можете да ги надувате со доверба и да ги користите околу децата и домашните миленици без никакви грижи. Гаранција за задоволство : ние сме посветени на обезбедување висококвалитетни производи и одлична услуга за клиентите. Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите розови балони, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Ние нудиме 100% гаранција за задоволство на сите наши производи. Дизајн : Светла и специјална Розова боја, траеше во текот на прославата иако одржуваат пукање од деца или возрасни.

Параметри на производот

Слична стока