.

.

Фитнес МАНИЈАК Домашна Теретана Кабел За Прицврстување Рачка Машина Вежба Хром Тренинг За Јачина На Притискање Домашна Теретана Прилози

Фитнес МАНИЈАК Домашна Теретана Кабел За Прицврстување Рачка Машина Вежба Хром Тренинг За Јачина На Притискање Домашна Теретана Прилози

DEN 127.84

Пристапност
Залиха

Fitness Maniac Snap Куки (Пар) Прилози За Машини За Вежбање Ве молиме имајте предвид дека ова е список со повеќе варијации ве молиме изберете ги претпочитаните додатоци за домашна теретана од достапните опции за производи. Можете да купите додатоци во комплети или одделни парчиња. ● Приклучоците за кабли се дизајнирани за употреба со машини за вежбање тегови, особено со вчитување дискови, како и машини за макара и кабел. Машините базирани на високи и ниски макари како што се лат машини, машини со низок ред и машини за вкрстување на кабли имаат корист од употребата на додатоци за кабли за да се прошири опсегот на можности за опрема за вежбање и работеа мускулни групи. Кабелските додатоци од Фитнес Манијак се лесни за употреба и се дизајнирани лесно да се закачат. Fitness maniac е со седиште во САД и носи голем број додатоци за кабелска машина, вклучувајќи додатоци за кабелска лента, додатоци за јаже, рачки за мешање, прицврстувачи, Додатоци За Кабелска Машина, Јажиња, Шипки И Рачки.

Параметри на производот

Слична стока