.

.

LKJYBG 50pcs Крафт Хартија Кутија, Хартија Подарок Кутии Со Капаци За Деверуша Предлог Подароци Свадба Роденден Изработка Дипломирање Празник Божиќ Соберат Накит Свеќи

LKJYBG 50pcs Крафт Хартија Кутија, Хартија Подарок Кутии Со Капаци За Деверуша Предлог Подароци Свадба Роденден Изработка Дипломирање Празник Божиќ

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

`+Едноставно за употреба : не е потребно лепило, лесно се склопува Празната површина на крафт-хартија ви овозможува да изберете да ја персонализирате кутијата со слатки зборови или слики, што ја прави уникатна. `+Совршена кутија за подароци : исполнета со мал накит, накит, бонбони, чоколади, бисквити, десерти, конфети, запалете свеќи за чај и домашни подароци за вашите роднини и пријатели. Quose : кутијата за подароци може да се користи во различни прилики, како што се свадби, свршувачки, годишнини, родендени, тушеви за бебиња, Денот на Вљубените, Божиќ, церемонии за дипломирање итн. `+Висококвалитетни материјали : изработени од висококвалитетна крафт-хартија, која е безбедна, може да се рециклира, цврста, издржлива, отпорна на триење и издржлива. Quote создадете Специјални Подароци : Оставете ја вашата имагинација да биде креативна на овие кутии за подарок! Обидете се да ги разубавите кафените кутии со хартија за завиткување подароци, повлечете лак, лента или канап за подароци, пополнувајќи полн со љубов кон вашите кутии за подароци. Можете исто така да персонализирате хартиени кутии со налепници, печати со мастило или матрица за нежен изглед. Тие се преклопуваат рамно за да ги одржат во совршена состојба. Постојат 50 кутии во секој сет, и можете да завиткате подарок за секој член на семејството. Добијте го овој комплет за завиткување подароци за време На претстојната Божиќна сезона. Нашите комплети може да се користат и за разни занаетчиски проекти дома или училиште. Опис : Име : Крафт Картон применлив фестивал : свадбен Стил : Европска Форма : квадратен Материјал : Крафт хартија големина На Една кутија : 7, 5х7, 5х3см количина : 50 парчиња Потсетник : 1.

Параметри на производот

Слична стока