.

.

Хучу Креативна Модерна Уметност Држач За Визит-Картички, Тросед Во Едноставен Стил, Држач За Картички За Имиња, Фигура На Клупа За Организатор На Канцеларија

Хучу Креативна Модерна Уметност Држач За Визит-Картички, Тросед Во Едноставен Стил, Држач За Картички За Имиња, Фигура На Клупа

DEN 192.00

Пристапност
Залиха

1 Изработен од издржлив МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, уникатниот дизајн му дава на вашиот работен простор модерна привлечност. Има одличен квалитет, фина изработка, модерен дизајн и нежен изглед. Совршен за чување визит-картички во вашата канцеларија, правејќи ја работната површина на вашата канцеларија уредна и чиста. Задолжителен додаток за биро и дело на модерна уметност. Апликација : За Канцеларија, Маса, Визит-Картичка, Визит-Карта, Картичка За Име. Пакување Листа : 1 компјутер x Бројка Бизнис Картичка Случај. Прикажете ги картичките елегантно и совршено. Нето тежина : 27гр Апликација : За Канцеларија, Маса, Визит-Карта, Визит-Карта, Име Картичка Материјал : АБС Боја/Стил : Како што е прикажана Сликата Големина : 10,5*7*5см Известување : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење.

Параметри на производот

Слична стока