.

.

FVIEXE 200 Пакет Крафт Перница Кутии, Мали Перница Подарок Кутии Со Јута Канапчиња, Мини Перница Бонбони Кутија Хартија Подарок Кутија За Накит, Занает, Партија Корист, ?

FVIEXE 200 Пакет Крафт Перница Кутии, Мали Перница Подарок Кутии Со Јута Канапчиња, Мини Перница Бонбони Кутија Хартија Подарок Кутија

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Пакет Од 200 Вредности : Вклучен Пакет : 100 Пакети Бели Кутии За Перници + 100 Пакувања Кафеави Кутии за Перници (СО 100 ПАРЧИЊА канап од бела јута + 100 ПАРЧИЊА кафеава канап од јута, додадете рустикален допир на секоја перница фаворизира кутии) Мини Кутија За Перници : Информации За Големината : Пред Преклопување : 4,5 x 2,7 инчи; По Преклопување : 3,6 x 2,7 x 1 инч. Не е потребен лепак бидејќи сите се преклопуваат на место. Само врзете ја кутијата со канап од јута за да ја поправите. Кутија За Подароци од Крафт Хартија : кутијата за бонбони за Перници е изработена од квалитетна крафт-хартија, нетоксична и безбедна за употреба; Мазна празна површина, лесна и удобна за пишување или графити. Добра опција за занаетчиски и подарок украси. НАПРАВЕТЕ Сами Мали Кутии За Подароци : можете да напишете или графити што сакате на површината на кутијата за подароци за мини перници за да создадете персонализиран подарок за вашите најблиски пријатели и најблиски. Вашата имагинација е единствената граница. Широка Примена : Совршени мали кутии за перници за накит, подарок картичка, бонбони, прстени, сапун, чоколади или друг мал предмет. Идеален за забави и задоволства, сегашно пакување за свадба, роденден, годишнина, невестински туш, туш за бебиња, предлог за деверуша и специјални настани. FVIEXE 200pack Kraft Перница Кутии, Мали Перница Подарок Кутии Со Јута Канапчиња, Мини Перница Бонбони Кутија Хартија Подарок Кутија За Накит, Занает, Роденден Партија Корист, Свадба Подарок И Подарок Пакување, Бела / Кафеава (3.6x2, 7x1 инчи) Карактеристики 1. Премиум крафт хартиен материјал, нетоксичен и безбеден за употреба 2. Мазна празна површина, лесна и удобна за пишување или графити 3. Лесно за преклопување, не е потребен лепак 4.

Параметри на производот

Слична стока