.

.

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ-Кеси, 50 Парчиња Креативен Луксузен Фламинго Точка Чоколадо Бонбони Кутија Ресел Подарок Кутија За Роденден Свадба Настан Партија Материјали-Раз

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ-Кеси, 50 Парчиња Креативен Луксузен Фламинго Точка Чоколадо Бонбони Кутија Ресел Подарок Кутија За Роденден Свадба Настан

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Прилагодено : Да, Материјал : крафт хартија, Модел : Цврста боја, Модел : Точка, Прилика : Свадба и свршувачка, Прилика : Крштевање и крштевање Повод : Денот На Свети Патрик, Прилика : Голем Настан, Прилика : Повлекување, Прилика : Сексот открива, Прилика : роденденска забава, Прилика : Движење, Прилика : Ден На Децата, Прилика : априлска риба. Повод : Враќање На училиште, Прилика : Кинеска Нова Година, Прилика : Ден На Планетата Земја, Прилика : Ден На Таткото, Прилика : Денот на Благодарноста, Прилика : Забава, Прилика : Божиќ, Прилика : Денот на Вљубените. Прилика : Свадба,Прилика : НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ, Прилика : Велигден, Прилика : Нова Година, Прилика : Дипломирање, Прилика : Роденден, Прилика : Ден На Мајката, Број На Парчиња : 50 парчиња, Боја : како што е прикажано. Големина : 5 x 5 x 5 x 6 5 см, 1 x фламинго бонбони кутија, 2 xcandy кутија, 3 x tassel кутија, 4 x бебе туш подарок кутија, 5 x свадба партија понуда, 6 x чоколадо бонбони кутија, 7 x партија подарок кутија. Добар ден! Забелешка : Поради различни методи на мерење, грешката во мерењето од 1-3см е разумен опсег. Ако ви се допаѓаат нашите производи, ве молиме препорачајте ги на пријатели кои имаат потреба, ви посакувам добро расположение!Персонализирано : Да.Материјал : крафт хартија.Модел : цврста боја.Повод : свадба и свршувачка.Повод : крштевање и крштевање.Повод : Денот На Свети Патрикприлика : големи настани.Повод : пензионирање.Прилика : сексот открива прилика : роденденска забава.Прилика : Движење Повод : ден на децата.

Параметри на производот

Слична стока