.

.

Лажни Трепки Кутии За Пакување На Големо Лажни Трепки Кутија За Пакување Кутија За Визон Празен Пакет Многу

Лажни Трепки Кутии За Пакување На Големо Лажни Трепки Кутија За Пакување Кутија За Визон Празен Пакет Многу

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат трепките на места и да ја одржуваат формата, исто така можат да ги одржуваат чисти, суви и организирани на безбедно место Забелешка : пакетот не содржи лажни трепки. Лесен за употреба : празната кутија за складирање лажни трепки може да ги заштити лажните трепки од кршење или оштетување, безбедно да ги држи трепките и да изгледа одлично. Празен Случај За Складирање Лажни Трепки Издржлив Материјал : Сите се безбеден и сигурен материјал кој нема да му наштети на вашето тело или лажни трепки, можете да ги користите подолго време. Лесни за Носење И Складирање : Овие кутии за складирање лажни трепки се мали по големина, кои ви овозможуваат лесно да носите и складирате различни видови лажни трепки, погодни за патување и секојдневна употреба. Совршен Подарок : Овие кутии за складирање трепки не се само случај за контејнери за трепки може да биде алатка за убавина за дома и салон, туку и стилски подарок за вашиот пријател. Идеален подарок за шминка за девојка, мајка или други женски пријатели. Материјал за лажни Трепки : Човечки Влакнести Трепки Бенд : Црна Памучна Лента Тип На Предмет : Лажни Трепки Тип На Лажни Трепки : Трепки Со Целосна Лента празната футрола за трепки може да ви помогне да организирате и прикажете различни видови лажни трепки во секојдневниот живот, одржувајќи ја вашата соба и маса уредни додека додавате прекрасен допир во украсите на вашата соба, идеални подароци за жени и девојки.

Параметри на производот

Слична стока