.

.

Јуда Лав Растафари Знаме Држач За Визит Картичка Џеб Случај За Визит Картичка Паричник За Тенок Картички За Мажи Жени

Јуда Лав Растафари Знаме Држач За Визит Картичка Џеб Случај За Визит Картичка Паричник За Тенок Картички За Мажи Жени

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Алуминиумска легура Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од алуминиумска легура, многу издржлив. Дизајн : со компактен дизајн, држачот за визит-картичка е лесен за носење во вашиот џеб или чанта. Големина : бизнис Картичка Случај Должина : 3,7 инчи, ширина : 2,2 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите. Прилика : стилскиот држач за визит-картички е совршен за деловни луѓе, канцелариски луѓе, менаџери и многу повеќе, одличен додаток за покажување на вашите визит-картички и извонреден стил. Совршен Подарок : персонализиран дизајн држачот за визит-картички е совршен како подарок за вашето семејство, пријатели, колеги, практичен и убав подарок. Апсолутниот професионален деловен изглед и чувство ќе ви помогнат да оставите добар прв впечаток на вашите клиенти, соработници и претприемачи. Со премиум материјали, широк спектар на бои и персонализирани графички дизајни, можете да го најдете држачот за визит-картичка за кратко време.

Параметри на производот

Слична стока