.

.

X-DREE 12 Должина Заби Работ Преклопен Дрво Машина Рачна Пила (12 '' Надолж d_i_entes Борде де арбол Plegable Сиера де кортадор де арболес

X-DREE 12 Должина Заби Работ Преклопен Дрво Машина Рачна Пила (12 '' Надолж d_i_entes Борде де арбол Plegable Сиера де кортадор

DEN 417.60

Пристапност
Залиха

Име На Производот : Рачна Пила;Главен Материјал : Метал, Гума Расклопена Големина : 31 х 3,5 х 1,5 см/ 12 "х 1,4" х 0,6 "(Л*В*Т); Должина На Работ На Забите : 14см/ 5,5". Боја : Сребрен Тон, Магента. Тежина : 185гр (Пезос : 185гр. Содржина На Пакетот : 1 х Рачна Пила (Контенидо дел пакет : 1 х. 12" Должина На Забите Работ Преклоплив Машина За Сечење Дрвја Рачна Метална преклоплива рачна пила е дизајнирана со остар раб на забите за практично и брзо сечење.Рачката обложена со гума е Добра изведба и долго време зафат.Треба да го притиснете средното копче кога ја користите алатката.Погоден за сечење рип, вкрстено сечење и косо сечење. Опис На Шпански 12' 'Надолжност d_i_entes Борде де арбол Plegable Сиера де кортадор де arbolesnombre дел продукто : Сиера де ; материјал директор : метал, cauchotamazo desplegado : 31 x 3.6' (L * W * T); Longitude del борде Де Лос Д_и_ентес : 14см / 5.

Параметри на производот

Слична стока