.

.

5 х Јасно Пластични Игра Карти Кертриџ Случаи Кутии Прашина Покритие За Гејмбој Боја ГБЦ

5 х Јасно Пластични Игра Карти Кертриџ Случаи Кутии Прашина Покритие За Гејмбој Боја ГБЦ

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Модел за поддршка : Игра Момче Боја ГБЦ Пакетот вклучува : 5 Х Картички Кертриџ Случаи. Заштитете ги касетите за игра од прашина, нечистотија, капки, испакнатини итн. Совршено за замена на изгубените или скршени случаи. Совршено за замена на изгубените Или скршени Случаи! Земете Ја Вашата Gbc Игра Случаи денес!.

Параметри на производот

Слична стока