.

.

МДМПРИНТ РАКАВИЦА, Нитрил, Црна, 50 ПК

МДМПРИНТ РАКАВИЦА, Нитрил, Црна, 50 ПК

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Нитрил Повлечете го затворањето. € РАКАВИЦА, Нитрил, Црна, 50 PK. ● Дебелина на дланката : 6 мил. Стерилни/Нестерилни : Нестерилни. ● Метод На Двојно Ракавици : Внатрешен/Надворешен. 67-246/XL РАКАВИЦА, Прифатливо Ниво На Квалитет (AQL) 1.5, Антистатичко Не, Црна Боја, Монистра Во Стилот На Манжетната, Дебелина на манжетната 6 mil, Хемиски Отпорен На Ракавици За Еднократна Употреба, Храна-Одделение, Метод На Двојно Ракавици Внатрешен/Надворешен, Дебелина на Прстите 6 mil, Без Латекс Да, Должина 9 in, Материјал Нитрил, Дебелина на Дланката 6 mil, Прашок/Прашок-Бесплатно, силиконски-бесплатно ДА, СТАНДАРДИ 21 Cfr, ASTM D257, En 374, Taa Во Согласност, Стерилни/Нестерилни Нестерилни, Текстура Риба Скала, Текстура Локација Полн.

Параметри на производот

Слична стока