.

.

Игра На Новини Уникатен Аквариум Чување, Не Ми Пречи, Јас Сум Аквариум Чување, Аквариум Чување Црна Јаже Нараквица од

Игра На Новини Уникатен Аквариум Чување, Не Ми Пречи, Јас Сум Аквариум Чување, Аквариум Чување Црна Јаже Нараквица од

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица е со димензии приближно 25 сантиметри и е прилагодлива од 8,5 до 25 сантиметри. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на сечиј зглоб. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за давање подароци. Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Плетенка за Чување Аквариум. Ова е посебен подарок и за мажи и за жени кои можат да го земат каде и да одат.

Параметри на производот

Слична стока