.

.

Генерички АДА Лаптоп Ладење Вентилатор Замена ЗА MSI EX400 EX600 EX700 GX400 PR600 VR200 VR201 VR601 VR610 VR610X Лаптоп || AB0605HX-HE3 163C 6010H05F PF3

Генерички АДА Лаптоп Ладење Вентилатор Замена ЗА MSI EX400 EX600 EX700 GX400 PR600 VR200 VR201 VR601 VR610 VR610X Лаптоп || AB0605HX-HE3

DEN 1278.40

Пристапност
Залиха

Точка Локација : Кина Боја : Погледнете ја сликата | Големината : 62 х 60 х 12мм / 2. Сосема Нов (неискористен,неотворен, неоштетен предмет во пакувањето) | Гаранција : 6 месеци. Бесплатен превозот ОД СТРАНА НА USPS (e Packet) Од Кина. Тоа ќе потрае 14-45 дена. Ако ви треба итно, ве Молиме изберете Полнење ДХЛ, ЕМС. ** Ние испраќаме исто како слика . Ве молиме споредете ја старата тастатура со оваа фотографија пред да нарачате!!. Забелешка : ве Молиме погледнете ги сликите за повеќе детали. Предметот прикажан на оваа слика е токму ќе добиете. Ние не сносиме никаква одговорност за оштетување на оваа ставка поради вашата погрешна инсталација или погрешно купување. Карактеристики : Нова Лаптоп Лаптоп Ладење Вентилатор (Кулер) Замена ЗА MSI EX400 EX600 EX700 GX400 PR600 VR200 VR201 VR601 VR610 VR610 X Серија .25 голи вентилатор, Должина На Жица : 90mm / 3.54", (3 жица)3-пински Конектор Големина : 62 x 60 x 12mm / 2.

Параметри на производот

Слична стока