.

.

Лезакаа Роденденска Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна-Виножито/Среќен Роденден Букви/Лента Во Тексас Сина Боја За Девојче, Момче, Деца, Возрасни, Пријатели-17

Лезакаа Роденденска Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна-Виножито/Среќен Роденден Букви/Лента Во Тексас Сина Боја За Девојче, Момче,

DEN 223.84

Пристапност
Залиха

ТРИ РОДЕНДЕНСКИ ДИЗАЈНИ : хартијата за завиткување содржи 3 роденденски дизајни со метална фолија : букви" среќен роденден " / лента/ дизајн на виножито во тексас сина боја Избор на повеќе модели за задоволување на вашите потреби за сите прилики. КРАТКА РОЛНА : овој комплет хартија за завиткување за роденден доаѓа со 3 ролни, секоја ролна е широка 17 инчи (43,2 см) и долга 120 инчи (305 см), давајќи ви 42,5 квадратни метри хартија вкупно, таа е погодна за СРЕДНИ и МАЛИ подароци. Ве молиме потврдете дали одговара на големината на вашиот подарок пред да нарачате. ДИЗАЈН НА РЕШЕТКИ : Секој од нив има мрежни линии на задната страна за директно сечење и совршено завиткани подароци. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Создаден со висококвалитетна крафт-хартија, густа и не лесно кине или искинува. Точка дојде со смалуваат филм за да се спречи завиткување хартија од гребнатини и намалување на прашина. КОРИСТЕТЕ ЈА ЦЕЛАТА ПРИГОДА : пакетот хартија за завиткување е совршен за сите роденденски прилики, како што се обвивка за подароци, занаетчиски проекти, облоги за маса, сам декорација и други уметнички инспирации.

Параметри на производот

Слична стока