.

.

3 Пакет 56 Преголеми Пластични Божиќ Подарок Кеси со јаже &засилувач; ознака За Божиќ Родители

3 Пакет 56 Преголеми Пластични Божиќ Подарок Кеси со јаже &засилувач; ознака За Божиќ Родители

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Преголемата торба за подароци мери 36 € 56 инчи, совршена за завиткување големи подароци Овој комплет вклучува 3 преголеми пластични кеси за подароци, 3 Етикети За Подароци и 3 долги јажиња. Прекрасните класични дезени покажуваат силна Божиќна атмосфера, која е совршена за божиќно пакување подароци и украсување забави. Големата Божиќна торба за подароци е изработена од висококвалитетен ЈП материјал, безбедна и издржлива, не е лесна за кинење и може повторно да се користи. Оваа голема торба за подароци со етикети може да се користи за пакување големи кадифни играчки, перници, Багаж, Новогодишни елки итн. Идеален за славење родендени, Божиќ, семејни собири, забави и други настани. Содржи 1 фунта црн филер за сечење хартија. Може да се користи за полнење кутии за подароци, кеси за пакување или други места, а може да се користи и ЗА занаети САМОСТОЈНО. Ренданата хартија е мека и мека, што може добро да го заштити вашиот подарок и исто така да игра декоративна улога.

Параметри на производот

Слична стока