.

.

Собрание На Фарови со фарови за 2007-2014 Година Јукон/ЈУКОН XL Замена На Капакот На Фаровите Хром Домување Килибарен Рефлектор Јасни Фарови На Објективот Пар

Собрание На Фарови со фарови за 2007-2014 Година Јукон/ЈУКОН XL Замена На Капакот На Фаровите Хром Домување Килибарен Рефлектор

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

€Fitment_ Фарови На Факелот собранието пар специјален дизајн за да одговара 2007-2014 GMC Yukon/YUKON XL € против Стареењето uv може да предизвика стареење на леќите и пожолтување за многу кратко време time.No грижи, целото склопување на фаровите на Факелот доаѓа со анти-УВ облога на леќите. Исто така, овој анти-УВ слој е стврднат за борба против прашина, остатоци, песок и слично. ①Против Замаглување Forchbeam целосно запечатено собрание на фаровите е изработено од издржлива oem одделение abs пластика со животен век до 50000 Hr И ip65-отценети отпорни на вода за да се обезбеди неверојатна отпорност на временските услови и отпорност на удар, кажете збогум на проблемите со замаглување. ●Наспроти Погрешната Шема На Зракот ● колку добро го осветлуваме патот не зависи само од тоа колку сме светли, туку и од моделот на зракот, светлата треба да одат таму каде што треба.

Параметри на производот

Слична стока