.

.

Хоксекле Целофан Завиткајте Ролна Проѕирна Хартија За Завиткување Подарок Проѕирни Кеси За Корпи Виолончело Ролни Цветни Корпи Материјали За Пакување Сам Занает

Хоксекле Целофан Завиткајте Ролна Проѕирна Хартија За Завиткување Подарок Проѕирни Кеси За Корпи Виолончело Ролни Цветни Корпи Материјали

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Големина : Секој лист е 40 х 3000 см, еден лист е совршен за еден букет, нема потреба да губите време на сечење кога ќе го спакувате Материјал : овој материјал е изработен од водоотпорен материјал, Без грижи за водата при завиткување на цветот, за украсување на вашиот букет. Цветни Аранжмани, подарок за завиткување, букети хартија за завиткување цвеќиња, занаетчиски проект. Цел : Дајте и на сопругата, мајката, љубовникот, пријателката итн. најдобар подарок. Ова е да ја изберете вашата омилена хартија за завиткување, а потоа сами да го завиткате подарокот. Еден Куп Цвеќиња : може да го покаже нивото на цвеќарницата и вкусот на купувачот на цвеќе. Совршен Подарок : завиткајте еден куп извонредни цвеќиња сами и подарете ги најдобрите подароци на вашата сопруга, мајка, дете, љубовник, пријател итн. ●Одлична Малопродажба И Материјали За Забави ● убавата хартија за завиткување цвеќиња може да завитка што било цвет што можете да го замислите и да ги направи вашите цвеќиња шармантни и елегантни! Торбата за завиткување цвеќиња е идеална за продавница за малопродажба на цвеќиња, материјали за цветни аранжмани, Ден На Мајката, Денот на Вљубените, дипломирање, предлог, свадба, невестински туш, роденден, погреб, Божиќ, туш за бебиња, годишнина, настан за собирање средства / фондација, Нова година, забава за празници, декорација и шут, итн.

Параметри на производот

Слична стока