.

.

GiuMsi 8x6ft Честитки Дипломска Класа За Дипломирање во 2022 Година Украси За Забави Црни И Златни Сјајни Балони За Училишна Матурска Фотографија Позадина Фото Кабина Рек

GiuMsi 8x6ft Честитки Дипломска Класа За Дипломирање во 2022 Година Украси За Забави Црни И Златни Сјајни Балони За Училишна Матурска Фотографија

DEN 399.84

Пристапност
Залиха

Материјал : Користејќи висококвалитетен и висококвалитетен полиестер, нашата позадина е изработена од полиестер со голема тежина, што може да го направи поотпорен на брчки, полесно да се отстранат наборите при пеглање, дури и кога се користи на отворено едвај пренесува светлина Полиестерот има природна предност, може да се измие и повторно да се користи. Боја : ние користиме дигитално печатење со висока дефиниција и технологија за термички трансфер, што може пореално да ја испечати бојата на крпата во позадина, и нема да избледи дури и ако се мие многу пати. Во споредба со другите слични производи, оваа боја ќе изгледа посветла и пореална. Дизајн : имаме уникатни дизајни за модели. Ако ви требаат сопствени обрасци, слободно контактирајте не. За производот, додадовме круг на технологија за шиење околу позадината, што ќе ја направи целата позадина поцврста. Како да се користи : пакетот содржи само цела позадина, големината е 7х5фт. Ако немате држач за позадина, можете да користите клинци или лента за да ја поправите на ѕидот. Ви препорачуваме лесно да го пеглате со пегла за пареа пред употреба за отстранување на брчките и наборите.

Параметри на производот

Слична стока