.

.

Брок Замена Патнички Халоген Комбинација Фарови Хром Рамка Компатибилен со 2005-2007 Магнум 4806058АГ

Брок Замена Патнички Халоген Комбинација Фарови Хром Рамка Компатибилен со 2005-2007 Магнум 4806058АГ

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Комбинирано Склопување На Халогени Фарови дизајнирано да одговара на Вашиот Магнум (страната на патникот) Прифатлива, супериорна резервна светилка издржлива од вода, остатоци и различни услови на патот. Ое Стил : Висококвалитетен објектив w/ домување, прецизно вклопување и ја исполнува безбедносната усогласеност. Премиум компонентите и цврстите обезбедуваат осветленост и долготрајна сигурност. Не Е Потребна Модификација и заштитена со 1 година ограничена гаранција.

Параметри на производот

Слична стока