.

.

Тинисатурн Галакси Забелешка 8 Паричник Случај, Галакси Забелешка 8 Телефон Случај СТП Кожа Паричник Флип со 9 Картичка Слотови/Носителот [Рачен Зглоб] Магнетни Одв?

Тинисатурн Галакси Забелешка 8 Паричник Случај, Галакси Забелешка 8 Телефон Случај СТП Кожа Паричник Флип со 9 Картичка Слотови/Носителот

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

?[Компатибилност] Професионален луксузен изглед 2-во-1 отстранлив и мек допир на паричник компатибилен со Вашата Samsung Galaxy Note 8 6,3 инчи совршено ?[Мулти-Функционални] Вграден во 9 слотови картичка & 2 пари слотови во склопот продавница мулти кредитни картички, ПАРИ, ЛИЧНА КАРТА, љубовници или фотографија на детето. Задоволување на вашите потреби цел ден надвор. ?[Материјал] паричник случај за samsung galaxy забелешка 8 составен од напредна Стп Кожа, Магнети и КОМПЈУТЕР, нетоксични и еколошки. Одвојлив тенок магнетски капак може да се користи одделно, во случај да сакате едноставен случај samsung galaxy note 8 на моменти. ?[Прекрасна Заштита] оваа футрола за телефон галакси забелешка 8 нуди заштита од гребнатини, секојдневно абење и капки светлина, го одржува вашиот телефон издржлив и модерен. ?[Самсунг Галакси Забелешка 8 Паричник Случај] Прецизните исечоци овозможуваат лесен пристап до сите копчиња. Функција за поддршка на Kickstand за удобно гледање видео, читање и време на лице. Карактеристики : ѓ 100% Сосема нов и висок квалитет и Карактеристики Мобилност И Флексибилност Во Рутинскиот Живот Вградување во 9 слотови за картички и 2 џеб за пари практично складирање.

Параметри на производот

Слична стока