.

.

Партија Најважен Пред Валани Сребрени Садови Постави За Еднократна Употреба Партија Материјали, Завиткани Пластични Прибор За Јадење Во собата Со Салфетка, Лажиц?

Партија Најважен Пред Валани Сребрени Садови Постави За Еднократна Употреба Партија Материјали, Завиткани Пластични Прибор За Јадење

DEN 327.36

Пристапност
Залиха

Пакет од 25 пластични сребрени садови со салфетки го прават поставувањето на совршената маса ох-толку лесно Секоја ролна содржи 1 вилушка, 1 нож, 1 лажица и 1 салфетка (16" Х 16"). Рамни садови со целосна големина добро се координираат со други црни прибор и многу дизајни и украси на садови. Прибор за јадење е изработен од врвен полистирен за цврстина и издржливост што го прави идеален за сите густини на храна од стек до десерт. Претходно валани салфетки и прибор за јадење е идеален за санитарни услови ја олеснува дистрибуцијата на прибор на големи собири или во кафетерии и ресторани. Одлично за вечери, угостителство, деловни настани, неочекувани гости и обични забави каде што луѓето се служат додека се мешаат и се мешаат. Ништо не изгледа поубаво од добро поставената маса и ништо не ја олеснува Забавата На Северозападните Претпријатија елегантни бели ролни за салфетки. Прекрасната салфетка за вечера со 3 слоја содржи класично стилизиран екстра тежок црн прибор за јадење што е доволно цврст за да се справи со сите видови на забави, дури и густа храна како стек или тврдо замрзнат сладолед. Ако планирате вклучена или секојдневна средба, претходно завитканиот сет за прибор за јадење е идеален за гостите да го зграпчат и да одат додека среќно се мешаат и се мешаат. Приборот за јадење со целосна големина е доволно издржлив за повторно да се мие и користи рачно, но, ако сте за брзо чистење на забавата, салфетките за забава за еднократна употреба едноставно може да се отстранат на второ место. Северозападните Претпријатија е традиционална семејна компанија со повеќе од 25 години искуство во партиски материјали и услуги за еднократна употреба. Преку нивната посветеност на високиот квалитет на нивните производи и услуги, брендот За Основни Работи на Партијата На Северозападните Претпријатија продолжува да заработува репутација како лидер во индустријата и довербата и лојалноста на своите клиенти.

Параметри на производот

Слична стока