.

.

Транспортер Синхронизација Приватен Облак

Транспортер Синхронизација Приватен Облак

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Исто како И Dropbox со поголем капацитет на дел од трошоците и 100% приватни Автоматски синхронизирајте ги сите датотеки што ги избирате помеѓу вашите компјутери. Транспортерот дури ќе ги синхронизира популарните папки За Десктоп, Документи, Филмови, Музика и Слики што ги користите секојдневно. Приватно споделете и соработувајте на цели збирки датотеки со секој што сакате. Нема ограничување на големината на датотеката, количината на датотеката или бројот на луѓе што споделуваат. Синхронизирајте датотеки со други Транспортери лоцирани насекаде во светот за резервна копија надвор од страницата или за споделување датотеки со пријателите и колегите. Пристапете до сите ваши датотеки преку вашите мобилни уреди во секое време од каде било во светот. Исклучително едноставен за употреба. Приклучете го, додадете складирање и одете. Приватен Облак За Синхронизација на транспортер Преку Поврзани Податоци Поминаа деновите на датотеки расфрлани низ вашите компјутери и дигитални уреди, збогувајте се со преместување податоци наоколу, бришење датотеки за ослободување простор или пребарување преку погони на палецот. Синхронизацијата на транспортерот го менува начинот на складирање, пристап и заштита на вашите фотографии, музика, видеа и документи со тоа што им овозможува на вашите дигитални уреди да работат заедно како еден уред. Се Што Ви Треба, Веднаш Достапно Каде И Да Сте Со Синхронизација На Транспортерот, можете да земете видео на вашиот телефон и веднаш да го гледате на вашиот таблет или компјутер или да го споделите со вашето семејство без да го испраќате. Создадете презентација на вашиот работен компјутер, уредете ја на вашиот домашен компјутер и презентирајте ја на вашиот таблет без да мора да преместувате или копирате ништо. Едноставно вклучете КОЈ БИЛО УСБ-надворешен диск И Синхронизација На Транспортерот прави се што ви треба веднаш достапно насекаде каде што сте од сите ваши уреди. Добредојдовте во иднината. Што има Во Кутијата Транспортер Синхронизација, етернет кабел, АДАПТЕР за напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и Водич За Инсталација. УСБ-уредот се продава одделно. Компатибилност : Mac Os X 10.7+, Windows 7 SP1, Windows 8 32 и 64 битни, Apple i OS 5.1 и повисоки И Android 4. Погледнете поголеми Автоматски Синхронизирајте Датотеки Помеѓу Сите Ваши Дигитални Уреди Транспортерот го олеснува одржувањето на датотеките организирани низ сите ваши уреди со автоматско синхронизирање на папките со документи, фотографии, музика и видео. Исто така, имате опција да ја синхронизирате само содржината што ја сакате на одреден уред, што го прави идеален за додавање капацитет на вашите лаптопи, телефони и таблети.Погледнете поголем Приватно Споделете Нешто, Со Сите Што Сакате Еден Транспортер го олеснува споделувањето. Уште подобро, споделете со други корисници На Транспортери и секој има брза, локална копија. Ова значи дека нема повеќе чекање за преземања од облакот. И со поддршка до 4 Терабајти по Транспортер, можете лесно да споделувате и пристапувате до илјадници часови HD видеа и милиони фотографии.

Параметри на производот

Слична стока