.

.

Предучилишна Диплома Сертификат За Градинка 8.5 Х 11 пакување од 30

Предучилишна Диплома Сертификат За Градинка 8.5 Х 11 пакување од 30

DEN 159.84

Пристапност
Залиха

Пакетот Вклучува : 30 парчиња предучилишна диплома Големина : 8,5 "Х 11", подготвен за врамување. Прекрасни Награди : Совршени За славење на дипломирањето во детска градинка, препознајте го првото училишно искуство на децата и дајте им чувство на успех. Одлично за наставници : Погоден За наставници кои им даваат признание на учениците и другите образовни цели. Сертификати за деца : забавна и уникатна предучилишна диплома и сите деца ќе ги сакаат. Дипломираните студенти можат да ја чуваат оваа предучилишна диплома како богатство долго време. Нашите Предности : висококвалитетна хартија за печатач за дипломи. Печатена светла боја. Голема површина за пишување на името, датумот, училиштето и потписот на детето. Прекрасни Предучилишни Дипломи.

Параметри на производот

Слична стока