.

.

Eyhlkm Преклопен Компјутер Биро Преносни Мини Отворено Преклопни Маси Еднобојна Работна Површина Стојат Интегрирана Табела За Преклопување На Патувања Разноврсна И

Eyhlkm Преклопен Компјутер Биро Преносни Мини Отворено Преклопни Маси Еднобојна Работна Површина Стојат Интегрирана Табела За

DEN 9811.20

Пристапност
Залиха

Мала и удобна : масата е многу мала, имаме торба за складирање што може лесно да се стави во автомобилот или каде и да сакате да ја ставите Цврста : Секоја цврста полица собира до 75 килограми, што го прави совршен за сервирање на вашата омилена храна и пијалоци. Големина и материјал : Масата за Преклопување се мери само 1000гр - што е полесно од сите дрвени маси со споредлива големина,големината по проширувањето е 60*80см,оваа висина е погодна за употреба заедно седејќи на земја,материјалот е направен Од Плоча, која е цврста и издржлива. Издржлив : Водоотпорен, отпорен на дамки, отпорен на гребење и удари; идеален за внатрешна или надворешна употреба. Лесен за инсталирање : Инсталацијата е многу И трае само неколку минути за да се обезбедат нозете на масата. Издржлива, мазна и лесна за одржување чиста површина-Лесно облечена за дополнителни специјални прилики со капак на масата.Големина : 60*80cm Material : Plate Multifunction : По долгиот тежок ден пешачење ви треба маса која може да го земе она што го фрлате на неа.

Параметри на производот

Слична стока